A lajosmizsei Agrostar Vegetables Kft.-nél raktári adminisztrátor állás

Agrostar Vegetables Kft.
Lajosmizse
Bruttó 450 000 Ft - 500 000 Ft / Hónap
2023. 12. 21.

Cégünk 2012 óta foglalkozik zöldség gyümölcs termékek importjával és exportjával.

Folyamatosan bővülő csapatunkba keressük ezúttal azt a jövendőbeli kollégánkat, aki hosszútávra be tud illeszkedni egy lelkes, fiatalos és elkötelezett csapatba.

Feladatok

  • Készletellenőrzés,
  • Napi szintű termelésvezetés excel táblázatban,
  • Szállítólevél írás saját vállalatirányítási rendszerben,
  • EKÁER készítése (gépi és kézi is),
  • E-mailek kezelése,
  • Raktári dolgozókkal való együttműködés,

Elvárások

  • Kereskedelmi vagy logisztikai szakirányú végzettség,
  • Angol és/vagy német nyelv középszintű ismerete,
  • Magas szintű, naprakész, számítógépes / táblázatkezelési (excel) ismeretek,
  • Logikus gondolkodás, rugalmasság, terhelhetőség,
  • Precíz, pontos, önálló munkavégzés,

Előnyök

  • Felsőfokú közgazdasági/logisztikai szakirányú végzettség,
  • Hasonló területen szerzett 1-2 év tapasztalat,

Amit kínálunk

  • Megbízható, stabil vállalati háttér,
  • Igényes munkakörnyezet,
  • Kellemes, családias légkör,
  • Munkába járás támogatása,

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ
  • Technikum
  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol
  • Német

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!