Kézműves hamburger készítő állás Lajosmizsén

M5Burger & Grill minőségi street food gyorsétterem - Lajosmizsén az M5 autópálya mizsei lehajtójánál - csapatbővítés céljából kollégát keres grill pályára, kézműves hamburgerek és egyéb termékek elkészítésére.

Lehetsz pályakezdő is, betanulást biztosítunk!

Feladatok

  • hús-zöldség feldolgozás, szósz készítés, egyéb termékek előkészítése
  • pálya előkészítése, feltöltése (húsok, zöldségek), húsok sütése, burgerek készítése stb.
  • munkakörnyezet rendben tartása, HACCP betartása

Elvárások

  • pontosság - munkára és a környezetre való igényesség
  • HACCP betartása

Előnyök

  • szakács végzettség vagy hasonló területen szerzett tapasztalat - kreativitás

Amit kínálunk

  • minőségi alapanyagokkal való munkavégzés
  • bejelentett munkaviszony
  • nappali munkavégzés
  • heti 4-5 nap munka (10-20 óráig)
  • havi 2 szabad hétvége
  • családias, jó csapat
  • új és igényes környezet
  • munkaruházat
  • étkezés
  • Fix bér + bónusz jutalék

(Ha részmunkaidőben dolgoznál, akkor heti 2 nap vállalása.) Ha magadra ismertél, Te vagy a mi emberünk. Ne habozz.

Írj nekünk vagy hívj minket!

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehetséges.

A telefonszám bejelentkezés után tekinthető meg.

M5Burger Team

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott