Lajosmizsén vizuális ellenőr állás 3 műszakos munkavégzésben

Freudenberg Tömítés Ipari Kft.

Betanított munka

Munkavégzés helye: Lajosmizse

Bruttó 220000 - 270000 / hónap
2020. 09. 09. 11:43

Lajosmizsei vállalatunk, a FREUDENBERG TÖMÍTÉS IPARI KFT. új projekt keretében várja vizuális ellenőr pozícióba a jelentkezőket!

Feladatok

  • Gumi- és szilikontömítések vizuális ellenőrzése hibakatalógus alapján
  • A rendszeresen előforduló eltérések figyelemmel követése

Elvárások

  • Ülő munka, 3 műszakos munkavégzés, tehát nagy monotonitástűrést várunk el
  • Nagyon jó látás, jó megfigyelőképesség
  • Tanulékonyság
  • Gyártási környezetben megszerzett tapasztalat

Előnyök

  • Hasonló munkakörben megszerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Az alapbéren felül teljesítmény- és jelenléti prémium, cafeteria
  • Ingyenes céges járat Szalkszentmárton-Lajosmizse, és Örkény-Lajosmizse útvonalakon
  • Közösségépítő események