Gumitermék gyártó gép kezelője 3 műszakban a megbízható lajosmizsei FREUDENBERGNÉL

Freudenberg Sealing Technologies Kft.
Lajosmizse
Nettó 170 000 Ft - 240 000 Ft / hónap
2019. 07. 03.

Vállalatunk 200 főt foglalkoztat, a német központú, 170 éves múlttal rendelkező FREUDENBERG CSOPORT tagja. Lajosmizsén főképp kamionok, vasúti járművek fékrendszereihez, és többek között a gépgyártáshoz állítunk elő speciális tömítéseket.

Gyártási tapasztalattal rendelkező férfiakat várunk 3 műszakos munkavégzésre.

Feladatok

  • Alapos betanulást követően önálló gyártógép kezelés.
  • Kevés adminisztráció és esetenként elsődleges minőségellenőrzés.
  • Középfokú műszaki végzettséggel rendelkező munkatársaink gépbeállítói feladatot is kaphatnak, amely magasabb pénzbeli juttatással és felelősséggel jár.

Elvárások

  • Gyártási tapasztalat (előny a fröccsöntésben szerzett jártasság).
  • Gondos, fegyelmezett munkavégzés.
  • Tanulásra nyitott személyiség.

Előnyök

  •  Fröccsüzemi tapasztalat.

Amit kínálunk

Lehetőség:

  • műszaki szaktudásnak, fejlődésnek megfelelő előrelépési lehetőség (különböző fizetési sávok)
  • alapbér, műszakpótlék, teljesítményprémium, havi jelenléti prémium, cafeteria
  • képzések, közösségépítő lehetőségek
  • ingyenes munkaruha, munkavédelmi eszközök

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott