Éjszakai rakodó/ szortírozó állás Alsónémediben

RAKODÓ / SZORTÍROZÓ

Éjszakai munkalehetőség!

FELADAT:

  • A szortírozó-üzembe beérkező csomagok pakolása, irányítása futószalag mellett

ELVÁRÁSOK:

  • jó fizikai állóképesség, terhelhetőség, pontosság

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Kezdőként átlag 180-200.000 Ft-os, betanítás után elérhető átlag nettó 220.000 Ft fizetés (Alapbér, étkezési hozzájárulás, prémium)
  • 13. havi fizetés
  • Munkába járáshoz ingyenes céges busz vagy költségtérítés
  • Autóval könnyen megközelíthető az 5-ös útról
  • Buszjáratok az alábbi településekről: Budapest, Kunadacs, Kunszentmiklós, Bugyi, Felsőbabád, Nyáregyháza, Kakucs, Inárcs, Ócsa,Tápiószecső, Mende, Sülysáp, Gyömrő, Alsónémedi, Táborfalva, Örkény, Hernád, Dabas, Bénye, Gomba, Pilis, Monor, Monorierdő, Káva
  • Hosszú távú stabil munkahely

Munkaidő: hétköznapokon 16:30-01:30

Munkavégzés helye: Alsónémedi

Várjuk jelentkezését:

  • 06 30 367-4248 vagy
  • "Jelentkezem" gombra kattintva

Feladatok

Elvárások

Amit kínálunk

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott