Adminisztráció, irodai munka

Irodai asszisztens / Logisztikus munka Örkénybe

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Örkény
2018. 02. 20. 08:46

Irodai asszisztens / Logisztikus

​FELADATOK:

  • Nemzetközi, Belföldi Fuvarszervezői feladatok ellátása, koordinálása
  • 12 szerelvényből álló flotta vezénylése
  • Kimutatások készítése
  • Fuvardokumentumok előkészítése, ellenőrzése és elszámolása, fuvarfeladatok adminisztrálása
  • Gépjárművek indítása
  • Kapcsolattartás gépjárművezetőkkel, ügyfelekkel, fuvarozókkal
  • Fuvarmegbízások koordinálása
  • Szállítások nyomon követése, adminisztrációja

  • Kezdők jelentkezését is várjuk, szakmai tapasztalat előny
  • Nemzetközi, belföldi útvonaltervező használata
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Középszintű számítógép-felhasználói ismeret, erős Microsoft Office tudás
  • Terhelhetőség
  • Precízség, pontosság és kreativitás
  • Önálló munkavégzés

    AMIT AJÁNLUNK:
  • Modern munkakörülmények,
  • Családias környezet
  • Versenyképes jövedelem
  • Nem Multi szemlélet

    ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE:
  • Logisztikus, Fuvarszervező
  • Irodai asszisztens
  • Diszpécser
  • Teljes munkaidő

    ​SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:
  • Angol, olasz nyelvtudás előnyt jelent

  • Emailban önéletrajzzal a berestam@freemail.hu címen
  • Telefonon a 0630/ 290 54 99-es telefonszámon

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése